Windows 8.1 usprawni aplikację Aparat

Z pojawiających się w Sieci zrzutów ekranu z systemu Windows 8.1 wynika, że zaoferuje on usprawnienia m.in. w aplikacji Aparat.

Do Sieci co jakiś czas wyciekają kolejne kompilacje najnowszego systemu Microsoftu, Windows 8.1 (nazwa kodowa Blue), stanowiącego najprawdopodobniej rozbudowaną aktualizację Windows 8. Z dotychczasowych testów wynika, że zaoferuje on wiele usprawnień, w tym być może nawet widoczny przycisk Start, do którego tęskni tak wielu użytkowników "ósemki".

Udostępnione w Sieci najnowsze zrzuty ekranu Blue potwierdzają, że wspomniane usprawnienia obejmą również aplikację Aparat:

Po aktualizacji zaoferuje ona nowy design, mający ułatwić obsługę użytkom "okienkowych" tabletów. Będą oni mogli szybko przełączać się pomiędzy trybem kamery i aparatu oraz łatwo ustawiać czas dla zdjęć wykonywanych automatycznie. Na dole aplikacji pojawi się też przycisk "wyślij opinię", co może oznaczać, że Microsoft planuje w najbliższych miesiącach po premierze Windows 8.1 udostępnić kolejne "fotograficzne" usprawnienia.

Na koniec warto dodać, że pierwsza publiczna beta Windows 8.1 zostanie być może zaprezentowana oficjalnie już w czerwcu podczas konferencji TechEd 2013.