Windows 8.1 w wersji finalnej jest już dostępny w Sieci

Windows 8.1 jest już gotowy. Jeżeli jednak nie możecie się doczekać jego premiery, pragniemy Was poinformować, że pojawił on się już w Sieci. Pamiętajcie jednak, że mamy tutaj do czynienia z nieoficjalną wersją najnowszego oprogramowania Microsoftu.

Windows 8.1, czyli aktualizacja dla Windows 8, powinna przynieść ze sobą kilka oczekiwanych przez wielu użytkowników rozwiązań. Wczoraj Microsoft poinformował, że osiągnęła ona status RTM (Release To Manufacturing; gotowy do produkcji), co oznacza, że jej kopie powędrowały do sprzętowych partnerów giganta.

Wraz z Windows 8.1 Microsoft zmienił swoją dotychczasową politykę w stosunku do subskrybentów programów MSDN i TechNet. Oznacza to, że obecnie nie mogą oni liczyć na wcześniejszy dostęp do oprogramowanie, lecz będą musieli poczekać do oficjalnej premiery, która została zapowiedziana na 17 października.

Zobacz również:

  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 11? [31.08.2023]

Oczywiście kwestią czasu było jednak, że finalne wersje Windows 8.1 wyciekną do Sieci. W serwisach pozwalających na wymianę plików zagościła więc najpierw chińska wersja Windows 8.1 Enterprise RTM, natomiast obecnie jest też dostępna angielska wersja Windows 8.1 Pro RTM x64.

Osoby chcące sprawdzić, co też tak właściwie zaserwował nam Microsoft wraz z aktualizacją Windows 8.1 powinny jednak pamiętać, że mamy tutaj do czynienia z nieoficjalnymi wersjami.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: