Windows 8 Release Preview - pobierz już teraz

Nareszcie jest. Windows 8 Release Preview został udostępniony przez firmę Microsoft. Czym zaskoczy nas najnowszy Windows?

Na ten moment czekaliśmy długo. Microsoft zdecydował się udostępnić Windowsa 8. Oczywiście nie jest to wersja ostateczna, tylko tzw. Release Preview, ale jest to wyznacznik tego jakich zmian możemy się spodziewać w nowym Windowsie oraz jak będzie się prezentować najnowszy system Microsoftu w praktyce. Czego dotyczą te modyfikacje?

Jak od dawna wiadomo, najnowszy system operacyjny ze stajni Microsoftu stawia na rozwiązania doskonale znane z technologii mobilnych. Jego podstawą jest zupełnie nowy, dotykowy interfejs o nazwie Metro a siłą Windowsa 8 ma być jego wszechstronność i intuicyjność obsługi.

Kolejną nowością Windowsa 8 są specjalne aplikacje rozszerzające funkcjonalność systemu. Można je będzie pobierać ze specjalnego sklepu o nazwie Windows Store. Nowy produkt Microsoftu pozwoli także na dostęp do systemu operacyjnego z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy, że zalogujemy się na swoje specjalne konto, przez co uzyskamy dostęp do naszych ulubionych plików.

Więcej informacji podamy jak tylko przetestujemy działanie Windowsa 8 Release Preview.

Zapraszamy do pobierania prosto z naszej strony:

Pobierz: Windows 8 Release Preview.

Pobierzcie i podzielcie się swoimi wrażeniami z użytkowania!