Windows 8 poradnik - dlaczego musisz go mieć?

Windows 8 - rozważasz zakup tego systemu, ale nie wiesz czy warto? Masz już ten OS, ale nie potrafisz wykorzystać wszystkich jego możliwości? Mamy coś dla Ciebie! Poradnik Windows 8, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy.

Stworzony przez nas Kompletny Przewodnik Windows 8 to wyczerpująca kopalnia wiedzy na temat nowego systemu firmy Microsoft. W jej powstaniu wzięli udział ludzie, którzy znają systemy Microsoftu jak własną kieszeń i nie tylko szukali zalet "ósemki", ale także jej wad. Co znaleźli? Tego dowiecie się z lektury naszej publikacji, jednak już teraz możemy zdradzić, że poruszamy tu takie problemy jak przebieg instalacji Windows 8 na starym komputerze, wydajność Windows 8 w porównaniu z Windows 7. Pokusiliśmy się także o przegląd najciekawszych aplikacji ze sklepu Windows.

Przewodnik po Windows 8

Przewodnik po Windows 8

To jednak nie wszystko. Na niemal 150-ciu stronach znajdziecie także porady, co robić w razie problemów z używaniem Windows 8 (opisaliśmy wiele możliwych sytuacji, które mogą wywołać dezorientację użytkownika). Dowiecie się także, jakie nowości można znaleźć w Office 2013 i Windows Phone 8, a także zaprezentujemy Wam obszerną listę urządzeń pracujących pod Windows 8, w tym Samsung ATiV Tab, HTC 8X czy Razer Onza.

Cały poradnik kosztuje tylko 29,00 PLN i nawet nie trzeba ruszać się z krzesła, aby wejść w jego posiadanie. Można zamówić go w naszym internetowym kiosku - tutaj - i jak widać to na powyższym obrazku, bez kosztów wysyłki! NIecałe 30 PLN za prawdziwą encyklopedię wiedzy o Windows 8 to dość atrakcyjna cena, zapraszamy więc do kupowania!