Windows 8: wyciekły zdjęcia pudełek, w których będzie sprzedawany. Ładne?

Do premiery najnowszego systemu Microsoftu, Windows 8, pozostało jeszcze trochę czasu. Już dzisiaj jednak możemy zapoznać się z wyglądem pudełek, w których sprzedawane będzie to budzące sporo kontrowersji oprogramowanie. Sprawdźcie, czy wam się podobają.

Microsoft szykując swój najnowszy system, Windows 8, dosyć mocno zaryzykował próbując stworzyć oprogramowanie, które przeznaczone jest zarówno na komputery stacjonarne i laptopy, jak i zgarniające coraz większą część rynku tablety. Pierwsze reakcje na nowe "okienka" są dosyć mieszane, chociaż przeglądając wpisy naszych czytelników wydaje się, że więcej wśród nich jest nieprzychylnych opinii.

Zanim jednak będziemy mieli możliwość kupić nowy system, możemy już dzięki serwisowi The Verge zapoznać się z pudełkami, w których dostarczane będą systemy Windows 8 (pudełko białe) i Windows 8 Pro (pudełko czarne).

Pudełka dla Windows 8 i Windows 8 Pro; źródło: The Verge

Pudełka dla Windows 8 i Windows 8 Pro; źródło: The Verge

Jak widać na załączonym zdjęciu, na nowych pudełkach widnieje oczywiście nowe logo przedstawiające okienko zamiast flagi i mające nawiązać do interfejsu Metro. Aaa przepraszam, już nie Metro tylko "Nowego interfejsu użytkownika". Całość dopełniają przykuwające wzrok kolorowe wstawki.

Premiera Windows 8

Warto przypomnieć, że premiera Windows 8 została zapowiedziana na 26 października. Wraz z nim na rynku mają też zagościć tablety Surface.

__________________

Mi pudełka Windows 8 bardzo się podobają. A wam?