Windows Media Player 10 - gotowy i do pobrania!

Ostateczna wersja odtwarzacza Windows Media Player 10, została udostępniona przez koncern Microsoft. Zgodnie z zapowiedziami, z jego poziomu użytkownik uzyskuje bezpośredni dostęp do szeregu sklepów internetowych, w tym do wczoraj uruchomionego MSN Music Web.

W porównaniu do poprzednich wersji odtwarzacza zmieniło się wiele - intuicyjny interfejs, nowe funkcje, poszerzona obsługa przenośnych odtwarzaczy. Z poziomu aplikacji uzyskujemy bezpośredni dostęp do zasobów sklepów z muzyką (MSN Music Web, Napster, Musicmatch, MusicNow, Wal-Mart Music Downloads) oraz filmami (CinemaNow).

Odtwarzacz Windows Media Player 10 Final

Odtwarzacz Windows Media Player 10 Final

Ich liczba, zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli koncernu, ma się sukcesywnie powiększać. Windows Media Player 10 współpracuje również z ponad 70, przenośnymi urządzeniami, w tym również z 'Portable Media Center', które właśnie trafiają na rynek. Więcej informacji na temat nowości w dziesiątej wersji WMP znaleźć można w artykule: "Windows Media Player - strzał w dziesiątkę?".

WMP 10 został w początkowej fazie udostępniony w angielskiej, francuskiej oraz koreańskiej wersji językowej. Kolejnych wersji językowych możemy się spodziewać do końca 2004 roku.

Odtwarzacz Windows Media Player 10 Final można już pobierać z naszego serwisu.

Więcej informacji: Microsoft


Zobacz również