Windows Media Player 11

Ukazała się już jedenasta wersja odtwarzacza multimedialnego, który jest domyślnie instalowany w systemie Windows. Ten rozbudowany program od firmy Microsoft pozwala oglądać filmy, słuchać muzyki i przeglądać zdjęcia. Jak przystało na nowoczesną edycję tego typu narzędzia, pozwala ono synchronizować dane z odtwarzaczami przenośnymi oraz obsługuje domowe centrum rozrywki.

Windows Media Player 11
W nowej edycji zmieniono wygląd interfejsu graficznego, aby "nie odstawał" zbytnio od nowego systemu - Windows Vista. Zmiany objęły również obsługę bibliotek i list odtwarzania. Są one bardziej intuicyjne a albumy automatycznie aktualizowane z baz internetowych. WMP 11 korzysta z serwisu internetowego URGE (przygotowywanego przez MTV Networks) dzięki czemu użytkownik może bez trudu przeszukiwać katalogi muzyczne i słuchać najróżniejszych utworów, stacji radiowych, list odtwarzania itd.

Nie zabrakło również opcji ripowania płyt audio, nagrywania własnych kompilacji na nośniki optyczne oraz zarządzania mediami. Twórcy zapewnili także uproszczone zarządzanie urządzeniami przenośnymi oraz obsługę urządzeń połączonych w domową sieć bezprzewodową np. Xbox 360. Dzięki temu można z komputera strumieniowo przesyłać dane do odbiornika.

Pobierz plik

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.