Windows Phone, Windows 8 i 8.1 - Walentynkowe i Antywalentynkowe aplikacje Microsoftu

Dzisiaj obchodzimy coroczne święto zakochanych, czyli Walentynki. Z tej okazji Microsoft przygotował specjalny zestaw "różowych" aplikacji. Co interesujące, podobny zestaw udostępnił także dla tych, którzy serdecznie nie znoszą tego całego miłosnego zamieszania.

Dzisiaj obchodzimy coroczne święto zakochanych, czyli Walentynki, które po raz pierwszy pojawiły się w Polsce w latach 90-tych. Z pewnością wiele osób zastanawia się w jaki sposób okazać komuś swoją sympatię, czy miłość. Ci bardziej zapobiegliwi już dawno przygotowali się na tę okoliczność korzystając np. z szerokiej oferty upominkowej, którą przygotowały sklepy internetowe, czy serwisy aukcyjne.

Co jednak z osobami, które właśnie w tej chwili przypomniały sobie o święcie? Jeżeli chodzi o mężczyzn, wielu z nich prawdopodobnie uda się po prostu do kwiaciarni, lub, co bardziej prawdopodobne, do najbliższej Biedronki po zestaw róż, czy tulipanów. Jeżeli jednak posiadają komputer, smartfon, czy tablet pracujący pod kontrolą Windows (Windows 8, Windows 8.1, lub Windows Phone) mogą wzbogacić swój prezent korzystając z propozycji Microsoftu. Uruchomił on bowiem właśnie specjalną stronę internetową z zestawem walentynkowych aplikacji: Top Girl, Fingerprint Love Test, Życzenia Pro, Sympatia, AE City Jump, Fireplace of Love, Życzenia, Love Calculator +, Jamie's Recipes i Love Anthems.

Zobacz również:

  • Xbox Series X - gdzie kupić konsolę? Zestawienie najlepszych ofert [18.10.2021]
  • Promocje na smartwatche i smartbandy - skorzystaj z okazji [13.09.2021]
  • Darmowy Windows 11 - jak to możliwe?
Windows Phone, Windows 8 i 8.1 - Walentynkowe i Antywalentynkowe aplikacje Microsoftu

Propozycja Microsoftu na Walentynki

Co interesujące, Microsoft przygotował również zestaw aplikacji dla tych, którzy Walentynek nie znoszą:

Windows Phone, Windows 8 i 8.1 - Walentynkowe i Antywalentynkowe aplikacje Microsoftu

Propozycja Microsoftu - Antywalentynki

WalentynkizWindows.pl