Wiosenna konferencja Apple - według Bloomberga nie będzie odkrywcza

Apple w przyszłym tygodniu ma zaprezentować nowe modele iPada'a. Według Marka Gurmana z Bloomberga na konferencji nie zobaczymy niczego odkrywczego. Czy warto śledzić na żywo wydarzenie Spring Loaded.

Apple przygotowuje się do wiosennej konferencji. Wydarzenie o nazwie Spring Loaded odbędzie się w przyszłym tygodniu - 20 kwietnia 2021 roku.

Konferencja Apple Spring Loaded

Konferencja Apple Spring Loaded

Według długoletniego pracownika Bloomberga - Marka Gurmana na wydarzeniu nie pojawią się żadne innowacyjne lub niezwykłe urządzenia.

W wywiadzie dla Bloomberg Technology, Gurman potwierdził premierę nowych modeli iPada Pro. Tegoroczna edycja najdroższego tabletu od Apple otrzyma wyświetlacz mini-LED. Będzie to największa nowość jaką przewidziało dla nas Apple. Mark Gurman przekazał, że nowy model iPada będzie kolejnym odświeżeniem konstrukcji z 2018 roku.

Według niego to dziwna decyzja, ponieważ w dobie pandemii COVID-19 iPad ponownie zyskuje popularność.

Spodziewamy się, że na przyszłotygodniowej konferencji firma Apple zaprezentuje zupełnie nowego iMaca z procesorem Apple Silicon. Urządzenie to ma otrzymać pierwszą dużą aktualizację wyglądu od 2012 roku.

Gigant z Cupertino przygotowuje się również do wprowadzenia na rynek nowego lokalizatora AirTags, który będzie odpowiedzią na produkty firmy Tile oraz Samsung Galaxy SmartTag.

Źródło: MacRumors.com