Wiosenno-letnie premiery Top Ware

Wydawca z Bielska Białej zapowiada na najbliższe miesiące kilka interesujących premier. Wśród tytułów, które ukażą się jeszcze przed końcem lata znalazły się takie gry jak "Road to Fame", czy "Earth 2160".

Już w kwietniu do sklepów trafi "Road to Fame" - gra wyścigowa, która pozwoli nam wziąć udział w nielegalnych wyścigach miejskich. Podczas rozgrywki będziemy mogli ścigać się zarówno nowoczesnymi, super szybkimi wozami, jak i nieco starszymi - m.in. poczciwym Trabantem czy Oplem Kadetem. W maju trafi do rąk graczy coś dla fanów kolejnictwa - symulator EEP 3, który umożliwia wirtualną zabawę w kolej i budowanie makiet w środowisku 3D.

Natomiast w czerwcu pojawi się najnowszy produkt krakowskiego zespołu Reality Pump - "Earth 2160". W nowej odsłonie polskiego RTS'a, poznamy dalsze losy trzech ras z poprzednich wersji gry i zupełnie nowej rasy obcych. Również w czerwcu przewidziana jest polska premiera "Jagged Alliance 2: Wildfire", kontynuacji znakomitej gry turowej, w której znacznie udoskonalono rozgrywkę, wprowadzając nowe pomysły i rozwiązania. Lato zakończy premiera "Emergency3" - kontynuacji popularnej serii gier, w których celem jest ratowanie ludzkiego życia.


Zobacz również