WiosennyCyfrowy Giermasz w cdp.pl

W wielkiej promocji znalazło się ponad 800 tytułów!

Serwis cyfrowej dystrybucji cdp.pl (https://cdp.pl) wystartował wczoraj z wiosenną promocją na gry, e-booki i filmy. Zgodnie z obietnicą, dziś w Cyfrowym Giermaszu pojawiły się nowe tytuły objęte promocją!

Graczy ucieszy zapewne wiadomość o przecenie serii Wiedźmin - Wiedźmin Edycja Rozszerzona kosztuje zaledwie 4,99 zł (do dziś do godziny 17:00), a Wiedźmin 2: Zabójcy Królów można dostać za 9,99 zł! Poza tym wybrane gry Electronic Arts jak FIFA 14 za 59,99, czy trylogie Crysis i Mass Effect po 46,99 zł! Pełna oferta gier znajduje się na tej stronie.

WiosennyCyfrowy Giermasz w cdp.pl

Fanów filmów ucieszy kolejna dostawa tytułów, które teraz kosztują tylko połowę ceny. A wśród nowości w ofercie m.in. "Maczeta Zabija", "Idy Marcowe" czy kultowy "Nagi instynkt"! Jutro kolejna aktualizacja i kolejne 50 tytułów 50% taniej. W e-bookach ponad 600 tytułów w przecenach dochodzących nawet do 50%! W całej masie świetnych tytułów w niskich cenach można znaleźć między innymi "Zapiski z Homs", "Zbrodnia doskonała", "Kryminalna piła. Błąd w sztuce" i wiele innych.

Cyfrowy Giermasz będzie trwał do poświątecznego wtorku, a już jutro i pojutrze pojawią się kolejne tytuły objęte promocją.