Wiosna w Canal+ Sport HD

Sport w HD

W marcu Canal+ Sport HD przeprowadzi w wysokiej rozdzielczości transmisje trzech meczów w ramach 30. i 31. kolejki rozgrywek Premiership. Niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie w sobotę 17 marca na Old Trafford w Manchesterze. "Czerwone Diabły" podejmować będą nieobliczalną drużynę Boltonu. W niedzielne popołudnie 18 marca Canal+ zabierze kibiców na stadion Villa Park, gdzie Aston Villa podejmie będący ostatnio w wybornej formie Liverpool. W sobotę, 31 marca na Anfield Road spotkają się zespoły walczące o awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Liverpool i Arsenal zmierzą się w tym sezonie już po raz drugi.

Promocja Sharp

Cyfra+ i firma SHARP przygotowały dla swych klientów możliwość skorzystania ze specjalnych promocji. Abonentom Cyfry+ SHARP oferuje rabaty na zakup telewizorów LCD HD. Jednocześnie nabywcy LCD SHARP mogą skorzystać z promocji Cyfry+, obejmującej darmową aktywację oraz trzymiesięczny darmowy abonament Prestiżowy z opcją HD. Promocja trwa od marca do kwietnia 2007 i dotyczy odbiorników LCD o przekątnej ekranu od 32" do 52". Nabywcy telewizorów mogą podpisać umowę z Cyfrą+ na promocyjnych warunkach w punktach sprzedaży platformy na podstawie potwierdzenia zakupu odbiornika. Obecni abonenci Cyfry+ mogą kupić telewizory SHARP po promocyjnych cenach na podstawie specjalnego kuponu opublikowanego w marcowo-kwietniowym wydaniu magazynu PLUS+ (rozsyłany do wszystkich abonentów platformy). Dodatkowo Cyfra+ i SHARP organizują konkurs dla abonentów Cyfry+, którzy zaabonują opcję HD w terminie do 31 marca 2007. Nagrodami są odbiorniki LCD SHARP o przekątnej ekranu 42".

Plany

Cyfra+ oferuje HD jako opcję dodatkową dla abonentów Canal+, do końca czerwca bezpłatnie. Latem ofertę uzupełnią dwa kolejne kanały w wysokiej rozdzielczości. Od lipca oferta HD dostępna będzie w łącznej cenie 15 złotych miesięcznie.

Od nowego sezonu rozgrywek zgodnie z zapowiedziami Canal+ rozpocznie w HD transmisje meczów Orange Ekstraklasy. W tym celu zamówiony został specjalny wóz transmisyjny.