Wirtualna Polska uruchomiła 1 i 2 GB konta pocztowe!

Wojna o konta pocztowe przybiera na sile. Trzy dni po zwiększeniu skrzynek przez Onet swoją ofertę ulepszyła Wirtualna Polska. Użytkownicy portalu mogą skorzystać z ogromnych kont: dostępne są jedno i dwu gigabajtowe skrzynki (wersja płatna). Konta darmowe zostały powiększone do 256 MB.

Wirtualna Polska uruchomiła 1 i 2 GB konta pocztowe!
Wyścig zbrojeń skrzynek poczty elektronicznej staje się coraz bardziej zaciekły. W odpowiedzi na ostatnie działania Onetu, który uruchomił skrzynki o pojemności 1 GB (dostępne jednak na tydzień, po siedmiu dniach należy je przeczyścić do wielkości 250 MB) Wirtualna Polska ruszyła z kontratakiem. Użytkownicy otrzymali konta 1 i 2 GB - dostępne w wersji płatnej.

Usługa PocztaPro oferuje pojemność skrzynki 1 GB. Za miesiąc opłata wynosi 9 zł +VAT, za rok 27,05 +VAT. W wersji biznesowej dostępne są 2 GB konta (40,98 zł +VAT za pół roku). "Wirtualna Polska oferuje w tej chwili największą pojemność skrzynki pocztowej wśród polskich portali - 2 GB dla użytkowników płatnych kont e-mail wykorzystywanych w biznesie jest niewątpliwie rozwiązaniem optymalnym" - zaznaczyła Aleksandra Ciechomska, dyrektor ds. rozwoju produktów WP - "Nie będzie stanowić żadnego problemu przesyłanie obszernych dokumentów służbowych, programów niezbędnych do internetowego prowadzenia biznesu, czy trzymanie na koncie ważnych listów i plików"

Konta płatne można testować za darmo przez 2 tygodnie.

Konta bezpłatne zostały powiększone do 256 MB. Wzrosły również parametry jednorazowej przesyłki - do 20 MB.

"Zmiany w interfejsie, skróty klawiszowe, definiowanie filtrów to tylko niektóre z proponowanych zmian, testowanych przez grupę użytkowników WP" - zaznaczył Wojciech Zwiefka, dyrektor pionu technologii informatycznej - "Już dziś korzystający z poczty przez POP3 mogą zdecydować o pozostawianiu spamu na serwerach, tym samym skrócić czas pobierania listów a przez to i koszty. Listy uznane za spam pozostają na serwerach WP przez kolejnych 30 dni."

Więcej informacji:

http://poczta.wp.pl/


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: