Wirtualny konkurs, realne nagrody

Computerworld zaprasza do udziału w konkursie poświęconym rozwiązaniom wirtualizacyjnym. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - notebook HP (Compaq 610), laserowa drukarka kolorowa HP (CP1215), urządzenie wielofunkcyjne HP (F4580) oraz koszulki z logo HP z limitowanej serii.

Wirtualny konkurs, realne nagrody

Konkurs polega na wykazaniu się wiedzą z zakresu wirtualizacji z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań IT. Nagrody trafią do uczestników, którzy w zwięzły, opisowy sposób przedstawią najciekawsze koncepcje wykorzystania dostępnych na rynku Zintegrowanych Zestawów Wirtualizacyjnych marki HP. Dla ułatwienia na stronie konkursowej załączone są broszury, dzięki którym można zawczasu pogłębić wiedzę na temat rozwiązań wirtualizacyjnych, co zapewne będzie pomocne w rozwiązaniu zadania.

Wirtualny konkurs, realne nagrody
Do zabawy zapraszamy przedstawicieli firm i instytucji dowolnej wielkości. Zarówno tych które już obecnie wykorzystują technologie wirtualizacji, jak i podmiotów które dopiero rozważają ich wdrożenie. Konkursowi towarzyszy również niezależna ankieta (niebędąca elementem konkursu). Jej wypełnienie umożliwi wszystkim zainteresowanym firmom uzyskanie fachowej porady specjalistów HP, dotyczącej doboru optymalnego rozwiązania wirtualizacyjnego.

Organizatorem konkursu na zlecenie HP jest spółka RD Group. Patronem medialnym został Computerworld.

Zapraszamy do udziału. Aby przystąpić do konkursu wejdź na stronę: www.computerworld.pl/wirtualizacjaHP