WiseImage LITE i szkolenie za darmo

Dla użytkowników programów AutoCAD oraz AutoCAD LT, firmy Agraf oraz Consistent Software przygotowały specjalną promocję, w postaci darmowej wersji aplikacji do edycji obiektów rastrowych WiseImage LITE do pobrania, wraz z krótkim szkoleniem.

Akcja promocyjna potrwa do końca stycznia 2005 roku. W jej ramach każdy użytkownik programu AutoCAD oraz AutoCAD LT po dokonaniu rejestracji na stronie Consistent Software (producenta WiseImage LITE), otrzyma odnośnik umożliwiający pobranie tej aplikacji oraz unikatowy numer instalacyjny.

WiseImage LITE pozwala wczytać monochromatyczny obraz (raster) do AutoCAD-a i AutoCAD-a LT. Poprawia jakość obrazów rastrowych przez usunięcie plamek, wypełnienie luk w liniach rastrowych i wygładzenie. WiseImage LITE umożliwia uproszczoną wektoryzację przez śledzenie linią. Program pracuje tylko w środowisku AutoCAD i AutoCAD LT. Do uruchomienia programu wymagana jest licencja, którą użytkownik otrzymuje po zarejestrowaniu programu.

Rejestracja odbywa się w dwóch etapach. W pierwszym - rejestracji wstępnej, użytkownik otrzymuje 21-dniową licencję czasową. Drugi etap, to pełna rejestracja - za pośrednictwem autoryzowanego dealera Agraf/CSoft, użytkownik otrzymuje bezterminową licencję na korzystanie z programu oraz półgodzinne szkolenie przez Internet.

Więcej informacji: Agraf


Zobacz również