WiseImage Pro 6.0 taniej i ze szkoleniem

Dość interesującą propozycję przedstawił wyłączny dystrybutor produktów firmy Consistent Software na rynku polskim – Agraf, który oferuje użytkownikom aplikacji rastrowych promocyjną wymianę posiadanego przez nich oprogramowania na program WiseImage 6.0 PRO.

WiseImage 6.0 to aplikacja, która pozwala na edycję oraz obróbkę zeskanowanych rysunków rastrowych. Możliwe jest zatem nanoszenie poprawek, tworzenie nowych rysunków i dodawanie ich do już istniejących, przypisywanie obiektom rastrowym różnych cech. Program oferuje również możliwość konwersji rastra na postać wektorową. Konwersja może dotyczyć zarówno całego rysunku, jak też tylko wybranego fragmentu.

Aplikacja dostępna jest w trzech wersjach: WiseImage Lite, WiseImage, WiseImage PRO i współpracuje z systemami operacyjnymi Windows i środowiskami AutoCAD 2000, 2000i oraz 2002.

Oferta promocyjna Agrafu, która potrwa do końca 2004 roku zakłada wymianę dowolnej, posiadanej przez użytkownika aplikacji rastrowej na pełną angielską wersję programu WiseImage 6.0 PRO autorstwa Consistent Software. Specjalna cena WiseImage 6.0 PRO dla uczestników promocji została obniżona o blisko 85 % i wynosi teraz 2500 zł netto. Dodatkowo każdy z biorących udział w promocji otrzyma roczną subskrypcję oprogramowania wraz z możliwością uczestniczenia w specjalnym, 2-dniowym szkoleniu objaśniającym tajniki pracy w zakupionym programie.

Więcej informacji:

Agraf - http://www.agraf.com.pl

Consistent Software - http://www.csoft.com


Zobacz również