Witching Tower VR - gra akcji w świecie fantasy zadebiutuje na PlayStation VR już tej jesieni

Daily Magic Productions - twórcy gry Witching Tower VR, zapowiedzieli, że ich gra zmierza na gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony.

Witching Tower VR zadebiutowało w zeszłym roku na PC, gdzie jest zgodne między innymi z goglami HTC Vive oraz Oculus Rift. Jak poinformowali właśnie przedstawiciele studia Daily Magic Productions, ich przygodowa gra akcji trafi również na konsolę PlayStation 4 i gogle PlayStation VR. Dzisiejsze ogłoszenie okraszono nowym zwiastunem produkcji.

Witching Tower VR przenosi nas do mrocznego świata fantasy, w którym to jako Anna będziemy starali się uciec z nawiedzonej wieży pełnej pułapek, tajemnic i potworów. Gra jest chwalona zarówno za oprawę graficzną, jaki i samą rozgrywkę. Podczas zabawy będziemy walczyć z napotkanymi stworami za pomocą broni białej, dystansowej oraz magii. W Witching Tower VR nie zabraknie również ciekawej fabuły oraz licznych zagadek logicznych. Twórcy zapewniają, że każdy kolejny poziom wieży zaoferuje nam odmienne doświadczenia, wyzwania oraz historie.

Zobacz również:

Witching Tower VR nie jest krótkim doświadczeniem, ale w pełni funkcjonalną grą stworzoną od podstaw dla VR . Od samego początku rozwoju naszym celem było danie graczom powodów do odkrywania i nagradzanie ich za to. - Artem Severin, Daily Magic Productions

Jak zapewnia pracownik studia Daily Magic Productions - Artem Severin, Witching Tower VR w wersji dla PlayStation VR jest już w ostatniej fazie produkcji. Premiera gry odbędzie się tej jesieni.

źródło: blog.eu.playstation.com