Witching Tower VR - gra akcji w świecie fantasy zadebiutuje na PlayStation VR już tej jesieni

Daily Magic Productions - twórcy gry Witching Tower VR, zapowiedzieli, że ich gra zmierza na gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony.

Witching Tower VR zadebiutowało w zeszłym roku na PC, gdzie jest zgodne między innymi z goglami HTC Vive oraz Oculus Rift. Jak poinformowali właśnie przedstawiciele studia Daily Magic Productions, ich przygodowa gra akcji trafi również na konsolę PlayStation 4 i gogle PlayStation VR. Dzisiejsze ogłoszenie okraszono nowym zwiastunem produkcji.

Witching Tower VR przenosi nas do mrocznego świata fantasy, w którym to jako Anna będziemy starali się uciec z nawiedzonej wieży pełnej pułapek, tajemnic i potworów. Gra jest chwalona zarówno za oprawę graficzną, jaki i samą rozgrywkę. Podczas zabawy będziemy walczyć z napotkanymi stworami za pomocą broni białej, dystansowej oraz magii. W Witching Tower VR nie zabraknie również ciekawej fabuły oraz licznych zagadek logicznych. Twórcy zapewniają, że każdy kolejny poziom wieży zaoferuje nam odmienne doświadczenia, wyzwania oraz historie.

Witching Tower VR nie jest krótkim doświadczeniem, ale w pełni funkcjonalną grą stworzoną od podstaw dla VR . Od samego początku rozwoju naszym celem było danie graczom powodów do odkrywania i nagradzanie ich za to. - Artem Severin, Daily Magic Productions

Jak zapewnia pracownik studia Daily Magic Productions - Artem Severin, Witching Tower VR w wersji dla PlayStation VR jest już w ostatniej fazie produkcji. Premiera gry odbędzie się tej jesieni.

źródło: blog.eu.playstation.com