Wkrótce łatwo przełączysz się pomiędzy iOS 6 a iOS 7

Wkrótce programista podpisujący się jako @winocm udostępni narzędzie pozwalające na przełączanie się użytkownikom iGadżetów pomiędzy różnymi wersjami systemu iOS.

Część z użytkowników którzy zainstalowali nowszą wersję systemu iOS z czasem uznaje, że chętnie wróciłaby do poprzedniej. O ile jednak w przypadku iOS 6 powrót do iOS 5 nie był zbyt trudny, o tyle przejście z najnowszego iOS 7 do iOS 6 stwarza już poważne kłopoty.

Programista podpisujący się jako @winocm zamieścił niedawno na YouTube interesujące wideo przedstawiające idealne rozwiązanie dla takich osób. Widać na nim iPada z zainstalowanymi trzema wersjami iOS-a - 5.1, 6.1.3 i 7.0.6 - pomiędzy którymi można było się przełączać:

Czy jednak rozwiązanie to trafi do rąk fanów Apple? Do niedawna wydawało się to bardzo mało prawdopodobne ponieważ sam Winocm przyznał kilka tygodni wcześniej, że pod koniec tego roku rozpocznie pracę w firmie Apple. Dzisiaj wiemy już jednak, że są na to duże szanse. W odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników Twittera ten zdolny programista zapowiedział bowiem, że zamierza udostępnić (i to wkrótce) narzędzie pozwalające na skorzystanie z trybu Dualboot dla systemów iOS 6 i iOS 7.

Zobacz również:

  • Najlepsze pokrowce i etui dla iPhone 13 mini/13/13 Pro/13 Pro Max