Wkrótce otwarcie w Katowicach Samsung Saturn Store. Będą promocje i konkursy

W Galerii Katowickiej otwarty zostanie pierwszy salon Samsung Saturn Store. Na klientów czekają interesujące propozycje, w tym możliwość skorzystania z promocji i konkursów.

Jeżeli mieszkasz w okolicach Katowic i dodatkowo jesteś fanem marki Samsung, być może zainteresuje Cię informacja, że 7 sierpnia o godzinie 17:00 sieć Saturn otworzy w Galerii Katowickiej pierwszy Samsung Saturn Store.

"Samsung Saturn Store zaoferuje najbardziej zaawansowane technologicznie produkty marki Samsung. Na powierzchni 140 m2 klienci znajdą najnowsze urządzenia mobilne, sprzęty AGD takie jak lodówka Samsung Food ShowCase czy pralka Crystal Blue, telewizory najnowszej generacji, szeroki wybór akcesoriów pozwalających na optymalne korzystanie z zakupionego sprzętu i wiele innych produktów dla wymagających" – powiedział Sławomir Uherek, Dyrektor Zarządzający sieci Saturn.

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy Z Fold3 - testujemy aparat pod wyświetlaczem
  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [20.09.2021]
  • NASA Dragonfly i poszukiwanie życia na Tytanie

Laboratorium Tab S

Otwarciu sklepu towarzyszyło będzie Laboratorium Tab S, podczas którego klienci będą mogli pobawić się najnowszym sprzętem Samsunga. Dodatkowo przygotowane zostały dla nich konkursy i promocje:

- przy zakupie wybranego modelu telewizora Samsung UHD Curved otrzymają za złotówkę GALAXY Tab S 8,4"

- kupując tablet GALAXY Tab S lub smartfon GALAXY S5 i chwaląc się nim na zdjęciu zrobionym w salonie na Facebooku otrzymają za darmo etui

- 15-tu pierwszych klientów otrzyma za darmo głośniki bluetooth

Na koniec warto dodać, że podobnie jak w salonach Samsung Brand Store w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Łodzi istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia na 14 dni GALAXY Tab S lub GALAXY S5.