Wkrótce pojawi się komiks o Steve'ie Jobsie

Wkrótce pojawi się na rynku biografia szefa Apple, Steve'a Jobsa. Co interesujące, zostanie ona wydana w formie komiksu.

Komiks zostanie wydany przez wydawnictwo Bluewater Productions, które specjalizuje się w komiksach biograficznych. Pojawi się on na rynku w sierpniu i będzie się składał z 32 stron oraz kosztował 3,99 USD. Pisze go CW Cooke, natomiast za obrazki oraz projekt okładki odpowiedzialni są, odpowiednio, Chris Schmidt i Joe Philips.

Nowa pozycja w ofercie wydawnictwa Bluewater będzie nosiła tytuł "STEVE JOBS: WSPÓŁZAŁOŻYCIEL APPLE".

Na stronie wydawnictwa można m.in. przeczytać, że Steve Jobs "jest nazywany innowatorem, wizjonerem, geniuszem i człowiekiem niebojącym się ryzyka. Jest także nazywany człowiekiem bez skrupułów, maniakiem na punkcie swojego ja i korporacyjnym piratem. Obie strony tej złożonej osobowości zostaną zbadane".

Warto zaznaczyć, że Steve Jobs dopiero niedawno zdecydował się na spisanie swojej pierwszej oficjalnej autobiografii pt. "iSteve: The Book of Jobs", która powinna pojawić się na początku przyszłego roku. Co prawda tego typu pozycje istniały już wcześniej na rynku, lecz żadna z nich nie miała autoryzacji szefa Apple.

Warto też dodać, że wydawnictwo Bluewater Productions wprowadziło niedawno do swojej oferty biograficzny komiks o innej bardzo interesującej postaci - twórcy Facebooka, Marku Zuckerbergu.