Władimir Putin recenzuje Call of Duty 4

Niektórzy mówią, że w Internecie można znaleźć naprawdę wszystko. Zapewne jednak i zwolennicy tej teorii byliby zaskoczeni... Mogąc obejrzeć wideorecencję Call of Duty 4: Modern Warfare z prezydentem Rosji w roli głównej.

Wideo pojawiło się w sieci dosłownie na dniach i już zdążyło narobić niezłego zamieszania. Oto bowiem każdy ma możliwość zobaczenia jak Władimir Putin recenzuje najnowsze Call of Duty 4: Modern Warfare.

Krótki filmik z angielskim dubbingiem pełen jest mniej lub bardziej wyszukanego humoru (głównie mniej). Jednym z bardziej zapadających w pamięć zdań jakie rzekomo wypowiada prezydent Rosji brzmi "Mój tag to ShootinPutin187 (...) jestem cichy acz śmiertelnie niebezpieczny, zupełnie jak bąk Borysa Jelcyna".

Nie mogło także zabraknąć polskiego akcentu. Putin, komentując tryb singleplayer mówi, że "fabuła z ukradzionymi rosyjskimi atomówkami jest bardzo nieprawdopodobna i tak ohydna jak Polska wódka".

Jak do tej pory nikt nie przyznał się do stworzenia filmu. Wiadomym jest jednak, że pierwsze dwa serwisy na jakich się ukazał to TeamXbox.com i oficjalna strona Call of Duty 4: Modern Warfare, z której to film zawędrował na YouTube.

Wideo w pełnej okazałości można obejrzeć poniżej:


Zobacz również