Władza przekazana w ręce graczy wraz z najnowszą aktualizacją w Counter-Strike Nexon: Zombies

Nexon Europe dodał aktualizację do Counter-Strike Nexon: Zombies, która wprowadza masę oczekiwanych przez graczy funkcji, naprawia błędy w grze i podnosi grywalność na wyższy poziom.

Społeczność CSN:Z podawała przykłady poprawek, które Nexon Europe wprowadził do gry, a są to:

Poprawiony system glosowania Kick Vote - pozwala na większą demokrację. Gracz, którego los poddany jest glosowaniu, ma możliwość przedstawienia swojego stanowiska, a dodatkowe zmiany w tym systemie zapobiegają nadużyciom.

Dwa okna czatu – jedno to czat między graczami, a drugie - chat systemowy. Pozwala to graczom na łatwiejszą i bardziej przejrzystą komunikację.

Przebudowa ekwipunku – pozwala graczom na aranżowanie i przeszukiwanie własnego ekwipunku w prostszy sposób.

Naprawa błędów w grze.

Władza przekazana w ręce graczy wraz z najnowszą aktualizacją w Counter-Strike Nexon: Zombies

Od czasu wprowadzenia dużej aktualizacji, pojawiła się prośba od użytkowników o wprowadzenie zmian w trybach zombie. Nexon na tej podstawie poprawił tryby gry wraz z pojawieniem się najnowszego patcha Zombie Rework. Zombie mogą od teraz używać podwójnych granatów w celu ogłuszenia przeciwnika. W trybie Hero Zombie można grać również bohaterką. Dodatkowy pomocnik będzie przypisany do zombie w trakcie walki. Będzie on mógł posiadać kilka specjalnych broni. Patch ten daje również więcej władzy graczom w ustawianiu meczy, pozwalając im na ograniczenie liczby Zombie w grze, co dodatkowo balansuje rozgrywkę. Do gry wprowadzono wiele dodatkowej zawartości m.in. nowe bronie bohaterów, naprawę i balans statystyk i umiejętności różnych klas zombie