Włas Chorowiec zaprasza na konferencję b2bmarketingSTANDARD

Niewiele konferencji w Polsce dotyczy marketingu B2B. Dzieje się tak, ponieważ to temat trudny, a specjalistów łączących wiedzę teoretyczną z praktycznymi sukcesami, rzadko udaje się namówić na publiczne wystąpienia. Ekipie internetSTANDARD to się udało. Jednym z nich jest Włas Chorowiec, który przybliży temat content marketingu.

Włas Chorowiec zaprasza na konferencję b2bmarketingSTANDARD

Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 grudnia 2013 w Warszawie.

Dowiesz się na niej jakie skuteczne strategie marketingu B2B stosują liderzy polskich i zagranicznych firm i jak można zaadoptować je w Twojej firmie i jak skutecznie prowadzić akcje wspierające sprzedaż. Prelekcje będą także dotyczyły mocy eventów w marketingu oraz organizacji współpracy działu marketingu i sprzedaży. Dowiesz się także jaką prawdziwą rolę spełniają programy lojalnościowe oraz czy cena wciąż jest ważnym elementem w marketingu B2b

Content marketing – nowa rewolucja?

Włas Chorowiec z LeadBullet przedstawi na czym polega kompleksowy content marketing – czyli jak generować ruch i napędzać sprzedaż inwestując w ciekawe treści i ich dystrybucję w sieci. Prelekcja odbędzie się pierwszego dnia konferencji w godzinach 11:10-11:40. Podczas spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia.

  • Selling without selling – czyli promocja przez pomaganie użytkownikom!
  • Co to znaczy dobry content? Skąd go wziąć?
  • Jak dobrze dystrybuować content, czynniki sukcesu
  • Przykłady zastosować dla firm B2B

Zobacz również:

  • Poznaliśmy datę premiery Xiaomi 12 i MIUI 13! Jest na co czekać