Właśnie poznaliśmy ceny Galaxy A51, Galaxy A71, Galaxy S10 Lite oraz Galaxy Note 10 Lite

Jeden z holenderskich sklepów z elektroniką przez przypadek ujawnił ceny nowości Samsunga.

Samsung przygotowuje się do kolejnej ofensywy rynkowej. Jak dobrze wiemy od kilku miesięcy Koreańczycy poza szykowaniem się do premiery urządzeń z serii Galaxy S11 zamierzają wprowadzić na rynek kilka tańszych smartfonów.

Właśnie poznaliśmy ceny Galaxy A51, Galaxy A71, Galaxy S10 Lite oraz Galaxy Note 10 Lite

Źródło: 91mobiles.com

Mowa o dwóch przedstawicielach serii Galaxy A na 2020 rok oraz wersjach Lite tegorocznych flagowców - modeli Galaxy S10 oraz Galaxy Note 10.

Jeden z holenderskich sklepów przypadkowo ujawnił właśnie sugerowane ceny w Euro wszystkich wyżej wymienionych telefonów. Dodatkowo poinformowano, że trafią one do przedsprzedaży jeszcze w tym tygodniu.

Samsung zakończył już prace nad nowymi smartfonami i przygotowuje się do wprowadzenia ich na rynek. O urządzeniach takich, jak Galaxy A51, Galaxy A71, Galaxy S10 Lite (znany również jako Galaxy A91) oraz Galaxy Note 10 Lite wiemy już prawie wszystko. Jedyną niewiadomą do dziś pozostawały ceny.

Holenderski sklep przypadkowo uruchomił podstrony dotyczące nowych urządzeń Samsunga. Brakuje w nich specyfikacji technicznej, szczegółowych informacji oraz zdjęć, ale wszystko to już wiemy. Dużo bardziej interesujące są ceny, które właśnie wyciekły do sieci.

Poniżej ceny nowych urządzeń wraz z datą wprowadzenia do sprzedaży:

  • Galaxy A51 - 375 Euro; wysyłka od 27 grudnia
  • Galaxy A71 - 469 Euro; wysyłka od 27 grudnia
  • Galaxy S10 Lite - 669 Euro; wysyłka od 27 grudnia
  • Galaxy Note 10 Lite - 609 Euro; wysyłka od 27 grudnia

Sklep ujawnił przy okazji, że modele pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Modele z serii Galaxy A są droższe od swoich poprzedników. Samsung Galaxy A50 kosztował w momencie premiery 349 Euro, a model Galaxy A70 399 Euro. Jak widać Samusng postanowił podnieść ceny odpowiednio o 26 Euro oraz 70 Euro.

Właśnie poznaliśmy ceny Galaxy A51, Galaxy A71, Galaxy S10 Lite oraz Galaxy Note 10 Lite

Źródło: sammobile.com

Potwierdziły się także nasze przypuszczenia co do Galaxy S10 Lite oraz Galaxy Note 10 Lite. Po raz pierwszy w historii model Note jest tańszy od swojego odpowiednika z serii Galaxy S. Dzieje się tak dlatego, że Galaxy S10 Lite posiada flagowe podzespoły, a Galaxy Note 10 Lite wyposażono w układ Exynos 9610 znany z modelu Galaxy Note 9. Mniejsza jest także ilość pamięci operacyjnej (6 GB zamiast 8 GB).

Galaxy Note 10 w momencie premiery wyceniony został na 800 Euro. Jak widać model Lite będzie zauważalnie gorszy, ale też tańszy. Galaxy S10 Lite kosztować będzie tyle, za ile można kupić obecnie podstawową wersje Galaxy S10.

Właśnie poznaliśmy ceny Galaxy A51, Galaxy A71, Galaxy S10 Lite oraz Galaxy Note 10 Lite

Źródło: sammobile.com

W chwili obecnej nie wiemy jeszcze, czy podane ceny są w 100 procentach autentyczne. Brakuje również informacji o ewentualnych gratisach dla klientów, którzy zdecydują się na zakup urządzeń w przedsprzedaży.

Źródło: galaxyclub.nl