WoW Service #2

Dzisiaj zabierzemy was w dalszą podróż po instancjach. Odwiedzimy między innymi takie miejsca jak Shadow Lab. Musicie wykazać się cierpliwością i dużą odwagą. Jeśli uda wam się wszystko wykonać poprawnie otrzymacie pozwolenie na wejście do Karazhanu.

Shadow Lab to instancja chyba najczęściej odwiedzana przez graczy. Prawdopodobnie dzieje się tak w wyniku reputacji w Lower City jaką otrzymujemy za likwidowanie przeciwników, a zarazem jednej z frakcji jaką jest ALDOR. Przedmioty podnoszące nam wspomnianą reputacje wypadają dość często, a sama instancja nie zalicza się do specjalnie trudnych.

Niektórym z was może sprawić problem drugi boss, ze względu na pewną bardzo denerwującą umiejętność jaką posiada, a dokładniej "time for fun". Działa ona następująco:

Po około 20 sekundach od rozpoczęcia walki przejmuje on nad nami kontrolę. Zapobiec temu niestety nie można i aby jak najmniej nas to zabolało staramy się utrzymać sporą ilość many oraz HP przy postaciach DPS. Drugą sprawą jest to aby wykorzystać wszystkie umiejętności cooldown tuż po rozpoczęciu walki, dalszy ciąg nie powinien sprawiać nam specjalnych trudności.

Aby dowiedzieć się więcej szczegołów koniecznie obejrzyjcie cały odcinek!