Wojciech Mann w polskiej wersji gry Sam & Max: Sezon 1

CD Projekt donosi, że w nagraniach do polskiej wersji gry Sam & Max: Sezon 1 biorą udział Wojciech Mann oraz Jarosław Boberek. Większość graczy jest zgodna - wybór świetnie wpasowuje się w charakter wymienionej produkcji.

Sam & Max: Sezon 1 to kompletne wydanie sześciu odcinków, które złożyły się na pierwszą część perypetii niezwykłej pary detektywów - ubranego w garnitur psa Sama i zwariowanego królika Maxa.

Dzięki Sam & Max: Sezon 1 gracze mogą spotkać znane z klasycznych produkcji postacie w zupełnie nowej oprawie. Autorzy zapowiadają jednak, że wprowadzone zmiany nie dotknęły najważniejszych elementów tytułu - zabawnych dialogów czy pełnego niespodzianek scenariusza.

W Polsce gra ukaże się w podwójnej wersji językowej - polskiej i angielskiej.

Rodzima wersja językowa będzie co najmniej równie zabawna jak wersja oryginalna. Gracze odnajdą w grze mnóstwo aluzji do znanych postaci polskiej polityki i show-biznesu. Wśród osób użyczających głosów w polskim dubbingu znaleźli się m.in. Wojciech Mann, który wcieli się w postać psa Sama oraz Jarosław Boberek, podkładający głos do postaci Maxa.

Sam & Max: Sezon 1 ukaże się w Polsce na przełomie września i

października. Sugerowana cena wyniesie 99,90 złotych.