Wojenny Młot uderzy w najbliższy weekend

Już w najbliższy weekend odbędzie się Wojenny Młot - impreza poświęcona figurkowym grom strategicznym firmy Games Workshop. Każdy, kto chciałby dowiedzieć się na jakim systemie oparte są gry komputerowe jak Warhammer: Dawn of War czy nadchodzący Warhammer: Mark of Chaos, powinien tam być!

Wojenny Młot uderzy w najbliższy weekend
Wojenny Młot to impreza promująca figurkowe gry strategiczne Warhammer, Warhammer 40.000 czy Władca Pierścieni produkowane przez firmę Games Workshop.

Organizowana od 2000 roku przyciąga miłośników grania, malowania, rzeźbienia, a przede wszystkim dobrej zabawy.

Tegoroczny Wojenny Młot odbędzie się w dniach 2-3 września w Gimnazjum nr 92, ul. Koncertowa 4 w Warszawie (Ursynów).

Pierwszego dnia w godzinach 9.00-20.00, drugiego między 9.00 a 16.00. Nie będzie możliwośći przebywania na terenie hali w godzinach nocnych.

Podczas pierwszego dnia będzie można spróbować swoich sił w różnych turniejach. Drugi da szansę na udział w wielu pokazach interaktywnych, których organizatorzy wciągną Was do wspólnej zabawy. Na specjalnie przygotowanych stołach do gry będą czekały pomalowane figurki, więc nie powinniście martwić się brakiem własnej armii.

Jedną z wielu atrakcji imprezy będzie konkurs malarski, prace osób w nim uczestniczących zostaną zaprezentowane w ogólnodostępnej galerii. Odbędzie się również panel dyskusyjny z gośćmi z Anglii, na którym będzie można porozmawiać ze specjalistą od tworzenia makiet oraz osobą zajmującą się polskim rynkiem.

Jeśli nigdy nie zetknęliście się z tym hobby - nie ma lepszej okazji. Specjalnie dla Was będzie prowadzona nauka gry, nauka malowania, nauka rzeźbienia. Stoisko handlowe zapewni szeroki wachlarz produktów, włącznie z rzeczami niedostępnymi w zwykłych sklepach.

Wstęp wolny!

Więcej informacji na oficjalnej stronie imprezy.