Wojna totalna

Jak poinformowała firma Play w styczniu do naszych sklepów trafi polska edycja znakomitej strategii turowej pt. Massive Assault.

Massive Assault jest trójwymiarową, turową strategią, w której głównym zadaniem gracza jest uzyskanie całkowitego panowania w kosmosie. Akcja Massive Assault toczy się na sześciu oddalonych od siebie planetach, a walczyć będziemy przy użyciu zarówno sił lądowych, powietrznych, jak i morskich. W grze dostępne są do wyboru dwie nacje: "Unia Wolnych Narodów" oraz "Liga Widmo".

Massive Assault ma być smakowitym kąskiem dla domorosłych strategów, którzy w czasie rozgrywki będą musieli m.in. planować i przeprowadzać zakrojone na szeroką skalę operacje lądowania z morza z udziałem grup lotniskowców, zapewniając siłom inwazyjnym również osłonę artyleryjską. W grze zastosowano również interesującą opcję polityczną tzw. "Secret Allies". Dzięki niej gracz może zawierać tajne sojusze militarne, zyskując często element zaskoczenia w przypadku wykorzystania podczas akcji militarnych jednostek swojego sojusznika. Gra oferuje cztery ciekawe kampanie, które składają się w sumie z 26 map. Już teraz jednak, na stronie producenta znajdziecie dodatkowe mapy do tej interesującej strategii.

W naszym kraju, gra ukaże się już 19 stycznia w dwóch edycjach – standardowej za 19,90 zł i "Złotej" wraz z grą Search Rescue 4 w cenie 29,90 zł.

Wymagania systemowe:

Windows 98/ME/2000/XP

Procesor 600 MHz

256 MB RAM

Karta graficzna z akceleratorem 3D 32 MB(zgodna z DirectX )

Karta dźwiękowa (zgodna z DirectX )

DirectX 8.1

8 x CD ROM

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1706&sys=gry

Oficjalna strona gry:

http://www.massiveassault.com

Zwiastun filmowy gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1566&sys=gry


Zobacz również