Wojnę czas zacząć

Sierra poinformowała, że prace nad strategią czasu rzeczywistego osadzoną w świecie znanym z trylogii Tolkiena zostały ukończone. Gra uzyskała status gold i jest już w drodze do tłoczni.

Wiadomość ta ucieszy na pewno wszystkich oczekujących na grę, gdyż oznacza to, że War of The Ring ukaże się zgodnie z planem - na początku listopada. War of the Ring jest jedną z kilku gier, które postanowiono stworzyć, wykorzystując medialny sukces filmowej adaptacji trylogii Tolkiena. Jest to jednak pierwsza startegia czasu rzeczywistego, osadzona w tym świcie.

Podczas rozgrywki w trybie single player gracz będzie miał okazję wziąć udział w liniowej kampanii luźno opartej o fabułę ostatniego tomu trylogii, obejmując dowództwo nad siłami dobra. Natomiast w trybie mulitplayer będzie można zdecydować czy wcielamy się w dowódcę sił światła, czy też bezwzględnej hordy spod sztandarów "oka". W grze spotkamy bohaterów znanych z kart ksiąg Tolkiena - znajdziecie tu oczywiście Froda, Gandalfa, Sarumana, Legolasa i Gimliego.


Zobacz również