Wojownicza księżniczka Maya - musicie to zobaczyć!

Dziś premierę ma epickie wydarzenie animacyjne, którego efektem jest wspaniały serial dla dzieci o tytule "Wojownicza księżniczka Maya". Jak wygląda?

fot. Netflix

Czas na propozycję, którą musicie obejrzeć, gdyż z pewnością się nie zawiedziecie. "Wojownicza księżniczka Maya" to podzielone na 9 rozdziałów wydarzenie animacyjne Netflixa, którego twórcą jest Jorge R. Gutiérrez. Fabuła opowiada historię trzech wojowników, od których zależą losy świata. Mowa o Chimi (wojowniczce czaszki), Rico (kogucim czarowniku) oraz Picchu (pumi barbarzyńcy). Pewnego dnia spotykają one Mayę (orlą wojowniczkę), która podjęła się misji powstrzymania lorda Mictlana (boga wojny).

Wojownicza księżniczka Maya

twórca Jorge R. Gutiérrez

Wojownicza księżniczka wyrusza w niebezpieczną misję, aby wypełnić starożytną przepowiednię i uratować ludzkość przed mściwymi bogami z zaświatów.

  • Twórcy: Jorge R. Gutiérrez
  • Obsada: Zoe Saldaña, Gabriel Iglesias, Allen Maldonado, Stephanie Beatriz, Diego Luna, Gael García Bernal, Alfred Molina, Kate del Castillo, Danny Trejo, Cheech Marin, Rosie Perez, Queen Latifah, Wyclef Jean, Jorge R. Gutiérrez, Sandra Equihua, Isabela Merced, Chelsea Rendon, Joaquín Cosío, Carlos Alazraqui, Rita Moreno
  • Gatunek: Animacja, Fantasy
  • Kategorie: Emocjonujący
  • Kategoria wiekowa: 7+

Serial "Wojownicza księżniczka Maya" będzie dostępny do obejrzenia na platformie Netflix od dziś, 22 października — zarejestruj się i oglądaj już od 29 zł za miesiąc. Sprawdź, jakie jeszcze seriale pojawiają się w tym miesiącu na platformie, tutaj.

Zobacz również:

  • Wojownicza księżniczka Maya - zobacz zwiastun nowej animacji Netflix!
  • Bohaterowie League of Legends a "Arcane" - analiza i porównanie