Wolfenstein: Enemy Territory - wersja dla Mac OS X do pobrania!

Entuzjaści sieciowych rozgrywek mogą już zacierać ręce. Z naszego serwisu można już bowiem pobierać darmową edycję gry Wolfenstein: Enemy Territory, w wersji dla systemów Mac OS X.

Wolfenstein: Enemy Territory

Wolfenstein: Enemy Territory

Wolfenstein: Enemy Territory jest dziełem londyńskiego studia Splash Damage, z którym kolaborowało słynne id Software podczas tworzenia poziomów Dooma 3, przeznaczonych do wieloosobowego trybu rozgrywki.

Gra miała być początkowo dodatkiem do Return to Castle Wolfenstein. Zdecydowano się jednak na jej samodzielne wydanie i to w dodatku za darmo. Gra oparta jest na technologii stosowanej już w Return to Castle Wolfenstein. Wersje dla systemów Windows oraz Linux pojawiły się już w 2003 roku.

W rozgrywce mogą brać udział jednocześnie 64 osoby. Akcja gry przenosi nas w czasy II Wojny Światowej. Do dyspozycji mamy 5 klas postaci, z których każda oferuje inne umiejętności. Nie są znane dokładne wymagania systemowe gry, jednak podajemy poniżej warunki niezbędne do uruchomienia Return to Castle Wolfenstein:

Komputer z procesorem G3, 500 MHz, system Mac OS X 10.2.8, 256 MB pamięci RAM, karta graficzna ATI Radeon 7500 lub Nvidia GeForce2 MX, 32MB VRAM.

Wolfenstein: Enemy Territory do pobrania


Zobacz również