World Cyber Games - rusza I tura rejestracji w Polsce

17-18 lipca rusza I tura rejestracji on-line wszystkich graczy, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej edycji największego i najbardziej prestiżowego turnieju gier elektronicznych na świecie - World Cyber Games. Ci, którzy pozytywnie przejdą rejestrację od poniedziałku 19 lipca staną do rywalizacji w etapie eliminacji on-line.

W tegorocznej edycji World Cyber Games polscy gracze rywalizować będą w pięciu grach turniejowych: Counter-Strike 1.6, StarCraft: Brood War, WarCraft III: The Frozen Throne, TrackMania Nations Forever i FIFA 10.

W każdej z pięciu gier turniejowych odbędą się po trzy tury eliminacyjne, a do półfinałów zakwalifikuje się po trzech reprezentantów każdej gry plus zeszłoroczni finaliści WCG.

Kolejny etap to ogólnopolski finał, który odbędzie się 22 sierpnia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Najlepsi stworzą drużynę narodową i pod koniec września polecą do Los Angeles, gdzie w imieniu Polski będą walczyć o tytuł mistrza e-sportu.

Wszyscy, którzy chcą stanąć w szranki o tytuł mistrzów e-sportu i następnie reprezentować nasz kraj w finałach WCG w Los Angeles muszą w pierwszej kolejności dokonać rejestracji na oficjalnej stronie WCG w Polsce.

Rejestracja rusza w sobotę 17 lipca o godzinie 18:00. Ci, którzy dokonają jej w najbliższy weekend, już od poniedziałku 19 lipca rozpoczną walkę w eliminacjach on-line, które potrwają do 1 sierpnia 2010 r.