World Cyber Games w National Geographic

Jeżeli jesteście zainteresowani sportem elektronicznym lub też po prostu chcecie wiedzieć "jak to wszystko wygląda" powinniście w najbliższą sobotę włączyć kanał telewizyjny National Geographic.

World Cyber Games w National Geographic
Już 15 lipca (sobota) o godzinie 18:00 na kanale National Geographic będzie można obejrzeć interesujący dokument o południowokoreańskim mistrzu gier elektronicznych i jego drodze do Singapuru na zeszłoroczne finały World Cyber Games.

Film dokumentalny "Cyber Games - Mistrzostwa Świata" przedstawia Jihoon'a, profesjonalnego gracza z Korei Południowej, który przygotowuje się do światowego finału World Cyber Games (WCG) 2005 w Singapurze.

Na zeszłorocznym światowym finale WCG pośród zawodników z blisko 70 państw byli również Polacy. W 2005 roku nie udało im się zajść wysoko, na wczesnym etapie rozgrywek trafiali na najlepszych na świecie. Światowy finał WCG 2006 odbędzie się między 18 i 22 października we włoskim mieście Monza. Czy naszym graczom pójdzie w tym roku lepiej?

Jeśli film z jakichś powodów zmieni wasze poglądy dotyczące e-sportu i stwierdzicie że powinien stać się oficjalną dyscypliną sportową to powinniście zajrzeć tutaj.