World War Z - kooperacyjny shooter za darmo na PC

Niezwykle popularny kooperacyjny shooter - World War Z, jest dostępny za darmo w Epic Games Store. Co więcej, twórcy uruchomili właśnie funkcję cross-play.

Studio Saber Interactive poinformowało dzisiaj, że ich najpopularniejsza produkcja - World War Z, jest od dziś dostępna w trybie cross-play, które obejmie PC i konsole Xbox One. Niestety, Sony twardo obstaje przy swoim i niechętnie podchodzi do dzielenia się z innymi swoją bazą graczy. Przedstawiciele studia podkreślają jednak, że w nieokreślonej przyszłości również PlayStation 4 otrzyma funkcję cross-play.

Powyższe informacje są o tyle istotne, że od dzisiaj do 2 kwietnia możecie pobrać World War Z całkowicie za darmo ze sklepu Epic Games Store. Jeśli wolicie grać na konsoli to posiadacze Xbox'ów i abonamentu Xbox Live Gold mogą skorzystać ze znakomitej promocji w cyfrowym sklepie Microsoftu i zdobyć produkcję Saber Interactive już za 42,49 zł.

Zobacz również:

  • Darmowa gra do odebrania w Epic Games Store

To jednak nie koniec dobrych wieści. Epic Games Store udostępnił nam dzisiaj jeszcze dwie gry:

  • Figment, o której na oficjalnej stronie możemy przeczytać, że jest to "gra łącząca akcję i przygodę, która zaprasza Cię do wyjątkowego, surrealistycznego świata przepełnionego muzyką, humorem i wielowątkową fabułą".
  • Tormentor X Punisher - szalony twin-stick shooter w stylu retro

W ostatnim czasie nie brakuje nam darmowych produkcji. Przypomnijmy, że obecnie, bez żadnych dodatkowych opłat, możecie również pobrać grę przygodową The Council, która jest dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

źródło: eurogamer.net