World of Tanks daje 14 dni premium za darmo!

World of Tanks dołącza do producentów i platform zachęcających do zostania w domu. W tym celu oferuje czternaście dni zabawy premium za darmo.

World of Tanks to gra online której nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Jej twórcy zdecydowali się zachęcić graczy do pozostania w domach i w tym celu umożliwili każdemu przetestowanie konta premium za darmo. Okres przyznawania takich kont rozpoczął się dzisiaj, a zakończy 3 kwietnia 2020 roku. Jest to gest wsparcia dla wszystkich osób, które przechodzą kwarantannę, aby zminimalizować zagrożenie dla siebie oraz swoich najbliższych. Sama gra działa bez żadnych zmian, a dla wielu osób może być to okazja, aby w końcu ją przetestować i zobaczyć, czym zachwycają tysiące graczy na całym świecie.

World of Tanks daje 14 dni premium za darmo!

Aby zyskać konto premium World of Tanks, musisz przejść na tę witrynę, a następnie nacisnąć przycisk. Uwaga - aby skorzystać z możliwości konta premium, należy mieć założone konto. Jeśli go nie masz, możesz szybko to zrobić za pomocą choćby profilu na Facebooku, Steam czy konta Microsoftu. Udanych łowów!

Zobacz również:

  • World of Tanks - aktualizacja 1.11.1 wprowadzi włoskie czołgi, Plutony 2.0 i więcej
  • Kultowa seria powraca! Jagged Alliance 3 na zwiastunie