World of Warcraft Cataclysm - 10 addonów, które warto sprawdzić

Addony (wtyczki zwiększające funkcjonalność interfejsu czy ułatwiające rozgrywkę) towarzyszą grze World od Warcraft od bardzo dawna. Wraz z rozwojem tego MMO, funkcjonalność niektórych popularnych "rozszerzeń" została zaimplementowana do silnika gry. Prezentujemy 10 ciekawych addonów, które na pewno warto wypróbować podczas podróży do nowych, niezbadanych krain jakie pojawiły się wraz z dodatkiem Cataclysm.

Po premierze najnowszego dodatku do World of Warcraft przyszedł czas na wypróbowanie najciekawszych addonów, które mogą pomóc w przyjemniejszej i bardziej skutecznej grze. Łatwiejsze wystawianie przedmiotów, informacje o przeciwnikach, dane dotyczące możliwości użycia własnych umiejętności - to tylko część ułatwień, jakie oferują nam te programy.

Addon Control Panel

Addon Control Panel jest małym programem, który dodaje do menu (pojawiającego się po wciśnięciu klawisza ESC w trakcie rozgrywki) opcję zarządzania addonami. Dlatego właśnie, warto o nim wspomnieć już na samym początku niniejszego artykułu. Co ciekawe, autor wtyczki pokusił się o stworzenie interfejsu do złudzenia przypominającego ten, udostępniony przez programistów firmy Blizzard. Po instalacji tego addona zarządzanie tego typu aplikacjami jest możliwe z poziomu menu gry.

Pobierz Addon Control Panel.

Titan Panel

Titan Panel jest addonem, który pełni głównie funkcję informacyjną. Dodatek ten prezentuje na małym pasku wiele najważniejszych informacji, które bardzo często mają kluczowe znaczenie w grze (ich rodzaj i ilość zależy bezpośrednio od decyzji gracza). Standardowo w Titan Panel dostępne są takie dane jak godzina, współrzędne, ilość FPS-ów, szybkość regeneracji życia/many, ilość wolnego miejsca w torbach, kwota zgromadzonego złota i wiele więcej. Co za tym idzie, addon ten znacznie ułatwia szybki ogląd sytuacji oraz sprawdzenie najważniejszych danych.

Ściągnij Titan Panel.

Auctionator

Auctionator jest addonem, który ułatwia graczom obsługę domu aukcyjnego. Wiadomo przecież, że handel zasobami jest jedną z najskuteczniejszych metod zarabiania pieniędzy w World of Warcraft. Szybkie wystawianie przedmiotów w niezwykle konkurencyjnych cenach (jednostkowa wartość towarów automatycznie rekomendowana jest przez aplikację) czy kupowanie najbardziej opłacalnych dóbr to teraz kwestia kilku sekund. Plusem addona Auctionator jest bardzo prosta obsługa - wystarczy jedynie kliknąć odpowiednią zakładkę podczas wizyty w domu aukcyjnym i cieszyć się nowymi możliwościami.

Zapraszamy do pobrania addona Auctionator.

Deadly Boss Mods

Deadly Boss Mods to podstawowe wyposażenie graczy regularnie potykających się z najsilniejszymi przeciwnikami dostępnymi w grze. Ich pokonanie jest niezbędne do zdobycia najlepszego i najmocniejszego ekwipunku i w tym właśnie pomaga nam omawiany addon. Deadly Boss Mods w odpowiednim momencie bitwy poinformuje nas o specjalnych atakach wykonywanych przez przeciwnika oraz sytuacjach wymagających zastosowania nietypowej taktyki. Co za tym idzie, znacznie łatwiej uniknąć niepotrzebnej śmierci i osłabienia drużyny.

Pobierz Deadly Boss Mods.

Decursive

Decursive to niezwykle skuteczny addon, który pomaga graczom w szybkim i niemal automatycznym zdejmowaniu klątw, chorób oraz innych, szkodliwych zaklęć z sojuszników. Opcja ta jest szczególnie przydatna w większych grupach (np. na raidach), gdzie błyskawiczne reakcje są na wagę złota. Atutami Decursive są szerokie możliwości konfiguracji np. wyłączenie zdejmowania zaklęć spalających manę u klas, które jej nie posiadają.

Zainstaluj Decursive.


Zobacz również