World of Warcraft Classic - kolejna faza rozwoju wystartuje jeszcze w tym roku

Klasyczna wersja gry MMORPG - World of Warcraft, jeszcze w tym roku otrzyma nową zawartość.

World of Warcraft Classic przebojem podbiło serca graczy. Odświeżona wersja, premierowej edycji gry World of Warcraft z 2004 roku, zadebiutowała nieco ponad miesiąc temu, a niektórzy gracze już zdążyli zdobyć maksymalny poziom postaci i pokonać najtrudniejszych rajdowych bossów. Na szczęście, Blizzard już pracuje nad nową zawartością, która ma zadebiutować pod koniec bieżącego roku.

Przedstawiciele firmy Blizzard, jeszcze przed debiutem World of Warcraft Classic zapowiadali, że zawartość gry będzie powiększana w ramach sześciu głównych faz. Pierwsza z nich rozpoczęła się wraz z debiutem produkcji, druga, jak ujawnił Ion Hazzikostas - główny reżyser gry World of Warcraft, zadebiutuje przed końcem 2019 roku.

Czego możemy spodziewać się w kolejnej fazie rozwoju? Przede wszystkim, do gry trafi dwóch nowych bossów - Kazzak i Azuregos. Oprócz tego, zwiedzimy ogromny loch dla wysokopoziomowych postaci - Dire Maul. Ucieszą się również gracze stawiający na rywalizację, bowiem usprawnień, w postaci systemu "honoru" doczeka się tryb PvP.

World of Warcraft Classic jest dostępny wyłącznie na PC (na platformie Battle.net), aby zanurzyć się w świat gry wystarczy posiadanie konta World of Warcraft z opłaconym abonamentem.

źródło: pcgamer.com