World of Warcraft - Co zaoferuje patch 2.3?

Blizzard przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że regularnie dba o swój obecnie największy hit jakim jest World of Warcraft. Ostatni patch jednak troszkę rozczarował głównie dlatego, że wprowadzone rewolucyjne zmiany (między innymi "voice chat") potrzebują czasu aby na dobre wejść w życie. Jednak firma nie próżnuje i zapowiada kolejne ulepszenia.

Patch 2.3 ma się ukazać już na początku października. Być może nawet w pierwszym tygodniu. Co do zmian jakie wprowadzi, to w pierwszej kolejności dotyczyć one będą areny. Zmieniona zostanie ilość punktów niezbędnych do zakupienia nagród za walki. Bronie będą kosztować 1850 punktów areny a naramienniki 2000.

Rewolucyjną nowością będzie zmiana charakteru zestawów jakie gracze mogą skompletować walcząc na arenie. Teraz wszystkie trzy zestawy będą traktowane jako jeden. Innymi słowy, będziecie mogli nosić naramienniki z zestawu pierwszego i zbroje z trzeciego. Wszystkie bonusy za skompletowanie zestawu zostaną zachowane.

Następną rzeczą jaką najprawdopodobniej ujrzymy w następnym patchu jest nowy instance, Zul'Aman (dla 10 osób). Poziom trudności lokacji ma być nieco wyższy niż ten prezentowany w Karazhan.

Trzeba przyznać, że wszystko to prezentuje się bardzo smakowicie. Blizzardowi należy jednak przypomnieć, że miliony graczy czekają cały czas na długo obiecywany voice chat. Ten bowiem nie jest dostępny jeszcze na wszystkich serwerach.


Zobacz również