„World of Warcraft: Malfurion" - kolejna książka z serii Blizzard Legends

Wkrótce do księgarń trafi książka Richarda A. Knaaka, osadzona w świecie Warcrafta. 26 lutego będziecie mogli ponownie wkroczyć w niezwykły świat Azeroth oraz pewien tajemniczy wymiar...

„World of Warcraft: Malfurion” ukaże się nakładem wydawnictwa Insignis i trafi na księgarskie półki 26 lutego, ale możesz już zamawiać książkę w przedsprzedaży pod tym adresem. Jest to już kolejna pozycja w tych realiach, stworzona przez Richarda A. Knaaka. Ponownie światu Azeroth grozi zagłada - ale nie ze strony demonów z Płonącego Legionu, lecz od przeciwnika, przed którym nie sposób się ukryć. Jak czytamy w opisie książki:

"Przed nowym zagrożeniem nikt nie zdoła zbiec ani się ukryć. Żadne mury, broń czy magia nie oprą się jego mocy. W końcu każdy wpadnie w jego pułapkę, gdyż wróg cierpliwie czekać będzie na swe ofiary w ich własnych snach. A gdy już zmęczenie weźmie górę nad czujnością i nieszczęśnikowi opadną powieki, stanie oko w oko ze swymi najgorszymi trwogami i oszalały stanie się wkrótce częścią największej plagi od czasów nieumarłych – Szmaragdowego Koszmaru".

„World of Warcraft: Malfurion" - kolejna książka z serii Blizzard Legends

Szmaragdowy Sen to domena Ysery, zwanej Śniącą i jej rodu zielonych smoków. Niegdyś została dotknięta zepsuciem Koszmaru - wiele z zielonych smoków pogrążyło się w szaleństwie, a najpotężniejszy z druidów, Malfurion Burzogniewny, został wzięty przez niego w niewolę. Spętany, bezbronny i nękany najwymyślniejszymi torturami Władcy Koszmaru, jest jedyną nadzieją na ocalenie Azeroth. Dlatego do Ysery rusza ekipa ratunkowa, której celem jest jego uwolnienie. Czy akcja się powiedzie? Tego dowiesz się z nadchodzącej książki!


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących