„World of Warcraft: Malfurion” - nowa powieść z kolekcjonerskiej serii Blizzard Legends w księgarniach

Doskonale znany miłośnikom Warcrafta pisarz Richard A. Knaak zaprasza do poznania kolejnej opowieści ze świata Azeroth.

Richard A. Knaak to autor między innymi „Dnia Smoka” i trylogii „Wojny Starożytnych”. Te pozycje sprawiły, że świat Azeroth nabrał głębi, zaś Knaak zyskał sobie rzeszę fanów na świecie. Malfurion to pozycja wydana w serii Blizzard Legends, w której spotkamy zarówno starych, jak i nowych bohaterów. Już sama jej zapowiedź brzmi mrocznie i tajemniczo:

"Nastał dzień, w którym każdy zostanie zmuszony do zmierzenia się ze swymi największymi lękami. Skryte dotąd w najdalszych zakamarkach podświadomości fobie przybywają na wezwanie Władcy Koszmaru, aby zdobyć nie tylko senny wymiar, ale i rozciągnąć jego panowanie na świat na jawie."

„World of Warcraft: Malfurion” - nowa powieść z kolekcjonerskiej serii Blizzard Legends w księgarniach

Tytułowy bohater, Malfurion Burzogniewny, to arcydruid, który został porwany przez szpony Szmaragdowego Koszmaru i stał się osobistym więźniem samego Władcy Koszmaru. Na pomoc rusza mu ukochana - kapłanka Eluny (bogini księżyca), Tyrande Szept Wiatru. Jak w każdej dobrej powieści fantasy, także i tutaj droga do celu najeżona jest niebezpieczeństwami, a na jej końcu stoi ponury Władca. Sytuację komplikuje fakt, że za Tyrande podążą orcza wojowniczka - i nie wiadomo, jaki jest cel jej wyprawy?

Z okazji premiery „World of Warcraft: Malfurion”, wydawnictwo Insignis przygotowało 50% rabaty na Kroniki oraz Wielkią księgę PoP-UP. Możesz skorzystać z nich tylko w outlecie - tutaj.

A premierę możesz zamówić w dobrej cenie w sieciach Empik oraz Świat Książki.