World of Warcraft: Patch 2.3.2 wchodzi w życie

Dziś na wszystkich europejskich serwerach swoje działanie rozpoczyna nowy patch do World of Warcraft. Jak zwykle Blizzard zafundował nam wiele zmian i poprawek. Powstaje również pytanie o datę wydania następnej łatki, w wersji 2.4.

Nowy patch jest już dostępny do ściągnięcia dla wszystkich europejskich użytkowników WoWa. Wystarczy jedynie uruchomić grę a cały proces instalacyjny potoczy się już własnym torem.

World of Warcraft: Patch 2.3.2 wchodzi w życie

Jak zwykle Blizzard zafundował nam kilka kluczowych zmian. Oprócz poprawek paru błędów, jakie pojawiały się w grze, graczy czeka również sporo zmian dotyczących postaci. Największe dotknęły magów (dodano im jedno potężne zaklęcie) oraz hunterów (znaczna poprawa crowd control tych postaci).

Zobacz również:

  • Diablo 4 - główny reżyser zwolniony. Czy to opóźni premierę?
  • World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy - książka już w sprzedaży

Chętnych do obejrzenia pełnej listy zmian zapraszamy na oficjalną stronę poświęconą World of Warcraft.

Zupełnie inną sprawą jest to, czy wydanie patcha 2.3.2 zapowiada wypuszczenie kolejnych poprawek do gry. Gracze oczekują szczególnie na łatkę oznaczoną numerem 2.4. W niej bowiem ma się pojawić kolejny raid: Sunwell Plateau. Na razie nie wiadomo dokładnie kiedy ma nastąpić jego premiera, jednak wszystko wskazuje na to, że już niebawem pojawi się na serwerach Blizzarda.