World of Warcraft Patch 4.1.0 już do pobrania

Udostępniono kolejnego patch do bardzo popularnego World of Warcraft. Aktualizacja wprowadza bardzo wiele zmian, które ułatwią nam rozgrywkę.

World of Warcraft to najpopularniejszy obecnie MMO. Gracze przenoszą się w dopracowany i klimatyczny świat fantasy, w którym dostępna jest cała masa klas postaci, ras, umiejętności, potworów, zadań czy przedmiotów. Nad rozwojem świata Warcraft czuwa cały sztab ludzi z firmy Blizzard, którzy regularnie rozbudowują lokacje i dodają nowe zadania.

World of Warcraft Patch 4.1.0 to łatka, która zaktualizuje wersję popularnego MMORPG’a. Patch. Wprowadzono system Dungeon Finder: Call to Arms, który skróci czas oczekiwania w kolejce. Jest to możliwe jedynie w sytuacji, gdy nasza postać pełni rolę, której akurat brakuje w kolejce.

Zobacz również:

  • Galaxy Note odchodzi na emeryturę! Kolejny model bez aktualizacji
  • Nowa aktualizacja systemu Windows 10 - co nowego?
  • New World - Czy warto zagrać w MMO od Amazonu? My już wiemy [Opinia]

Nowością jest również Guild Finder użyteczny zarówno dla osób poszukujących gildii, jak i liderów szukających nowych rekrutów. Ciekawie zapowiadają się również Guild Challanges wynagradzające gildię za wspólnie wykonane zadania. Wprowadzono bardzo wiele zmian dotyczących klas postaci, przedmiotów, zadać i lokacji. Poprawy doczekał się również interfejs oraz tryb PvP.

Pełna lista zmian dostepna na oficjalnej stronie producenta.

Zapraszamy do pobrania:

World of Warcraft Patch 4.1.0 GB.

World of Warcraft Patch 4.1.0 US.

World of Warcraft Patch (Mac OS X) GB 4.1.0.

World of Warcraft Patch (Mac OS X) US 4.1.0.

Aktualizacja: 28 kwietnia 2011 12:35

W dziale download dostępny jest World of Warcraft Patch 4.1.0 w wersji europejskiej.