World of Warcraft Service #1

Po małych zawirowaniach startujemy na dobre. Dzisiaj pierwszy odcinek nowej serii World of Warcraft. Na początek zabierzemy was w podróż do miejsca zwanego Karazhan. W kolejnych odcinkach będziemy pokazywać wam co trzeba zrobić, aby się do niego dostać.

Instancja, o tórej pisałem jest dziesięcioosobowa. Możliwość wejścia otrzymamy po wykonaniu serii questow.

Pierwszym naszym zadaniem będzie odnalezienie dwóch zbiorników wodnych (studni oraz jeziorka). Oba znajdują się pod ziemią. Co najważniejsze: wejścia są tuż obok siebie.

Do pierwszego zadania udało mi się znaleźć człowieka który zgodził się pomóc. Mogłem oczywiście zrobić to sam ale biorąc pod uwagę to, iż jestem szamanem, a sam damage nie jest imponujący, ta misja może stać się bardzo męcząca.

Nie wydaje mi się aby była potrzeba tłumaczenia co bić i zbierać, ponieważ po otrzymaniu pierwszych questów po prostu idziesz, likwidujesz to co stanie na drodze. Ot, cała filozofia.

Pierwszym z czterech miejsc jakie przyjdzie mi później odwiedzić jest Shadow Lab. Instancja pięcioosobowa, nie wymaga wielkich umiejętności. Do wykonania w godzinkę, przy w miarę przyzwoitym składzie. Dzieli się na 4 bossów, z czego tylko jeden może przysporzyć większych kłopotów. Co więcej, za likwidację przeciwników otrzymujemy reputację w Lower City, gdzie potem mamy możliwość zakupu ciekawych przedmiotów epickich i kilku innych "gratów".

Następnym miejscem jest Arcatraz i Steam Vault zarazem. Dwie instancje, których poziom trudności znacznie się od siebie różni.

Steam Vault jest tak zwanym szybkim miejscem. Na przejście go potrzeba naprawdę niewiele czasu.

Ostatnim z tej grupy questów jest Arcatraz. Ta instancja jest znacznie trudniejsza od poprzednich. Grupa powinna być dobrana starannie. Po samej lokacji musisz poruszać się powoli i ostrożnie.

W następnych odcinkach postaramy się nieco przybliżyć sposób w jaki najlepiej przejść te miejsca, z jaką grupą i czego się możemy spodziewać.

Do zobaczenia wkrótce!