World of Warcraft Shadowlands - poznaliśmy nową datę premiery dodatku

Studio Blizzard Entertainment ujawniło właśnie nową datę premiery wyczekiwanego dodatku do World of Warcraft - Shadowlands.

Rozszerzenie Shadowlands do World of Warcraft miało pierwotnie zadebiutować 28 października. Niestety, na początku bieżącego miesiąca przedstawiciele studia Blizzard poinformowali, że po komentarzach i radach społeczności zdecydowali się przesunąć datę jego debiutu, chcąc dopracować nową zawartość.

Wszystko wskazuje na to, że zespołowi odpowiedzialnemu za grę udało się poprawić większość elementów, na które narzekali beta testerzy, bowiem oficjalnie poinformowano iż World of Warcraft Shadowlands zadebiutuje już za niespełna miesiąc - 24 listopada (w Europie).

shadowlands

Dodatek Shadowlands pozwoli nam zwiedzić nieznane dotąd krainy

Dowiedzieliśmy się również, że specjalny event poprzedzający start rozszerzenia - "Death's Rising", wystartuje 10 listopada i potrwa do dnia debiutu Shadowlands.

Przy okazji dzisiejszych ogłoszeń zaprezentowano również efektowny zwiastun dodatku, wprowadzający graczy w nadchodzące wydarzenia.

Przy okazji przypominamy, że wraz z debiutem World of Warcraft Shadowlands znacznie wzrosną wymagania sprzętowe gry. Jeśli jesteście ciekawi, czy wasz PC "udźwignie" nowy dodatek, to zapraszamy tutaj.

Zobacz również: Blair Witch i Ghostbusters - dwie znakomite gry za darmo na PC