World of Warcraft: Shadowlands z datą premiery i rewelacyjnym filmem

Ósme rozszerzenie do World of Warcraft - Shadowlands, zadebiutuje wcześniej niż oczekiwano.

world of warcraft shadowlands

Choć niektórym ciężko w to uwierzyć, to World of Warcraft jest już z nami ponad 16 lat! W tym czasie doczekaliśmy się siedmiu obszernych dodatków i mnóstwa mniejszych i większych aktualizacji. Blizzard właśnie ujawnił datę premiery kolejnego, ósmego rozszerzenia - Shadowlands.

Wielu graczy, którzy zaczynali swoje przygody jako młodzi poszukiwacze przygód w niezwykłym świecie wykreowanym przez Blizzard Entertainment, to dzisiaj już dorośli ludzie. Jednak bez względu na wiek czy staż w WoW-ie, każdy dodatek sprawia, że miliony graczy z całego świata wracają do Azeroth, a produkcja Blizzarda przeżywa kolejny renesans.

World of Warcraft: Shadowlands zadebiutuje dokładnie 28 października, a więc znacznie wcześniej niż oczekiwano. Przez pandemię COVID-19 prace nad grą się wydłużyły i sugerowano nawet, że zadebiutuje ona najwcześniej w grudniu tego roku. Jak widać twórcom udało się uporać z większością problemów i fani WoW-a już za równo dwa miesiące będą mogli poznać dalszą historię świata Azeroth. Blizzard ujawnił również, że start nowego rozszerzenie poprzedzać będzie ogromne wydarzenie w grze, w którym graczom przyjdzie zmierzyć się z plagą nieumarłych.

Zobacz również: Dragon Age 4 na pierwszych materiałach z rozgrywki!

Przy okazji ujawnienia daty premiery, Blizzard zaprezentował pierwszy (z czterech zaplanowanych) film wprowadzający graczy w nowy dodatek. Jeśli macie wolne siedem minut, to gorąco zachęcamy do oglądania.