World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy - książka już w sprzedaży

To właśnie dzisiaj pojawiła się kolejna część z serii Blizzard Legends - książka „World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy”.

Dzisiaj, czyli 28 lipca, miała swoją premierę kolejna książka z serii Blizzard Legends - World of Warcraft: Vol'jin: Cienie Hordy. Napisana przez Michaela A. Stackpole, fantastyka została wydana nakładem wydawnictwa Insignis.

World of Warcraft: Vol'jin: Cienie Hordy

World of Warcraft: Vol'jin: Cienie Hordy

Najnowsze wydanie przedstawia losy Vol’jin'a - wodza plemienia Mrocznych Włóczni, któremu został narzucony odpoczynek w pandareńskim klasztorze mnichów Szado-Pan.

Zobacz również:

  • Recenzja: WoW patch 9.1 – Czy "Okowy dominacji" to najlepszy moment na powrót do gry? [Recenzja]
  • Diablo 4 - główny reżyser zwolniony. Czy to opóźni premierę?

Vol’jin, który miał zginąć, został przywrócony w klasztorze Szado-Pan jako przeciwieństwo znajdującego się w murach rannego wojownika Przymierza. Wydarzenie to zmieniło życie Vol’jin'a, który musiał nauczyć się żyć na nowo oraz zrozumieć styl życia swoich gospodarzy.

Zwolnione tempo akcji w książce World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy pozwala poznać dokładniej głównych bohaterów, a także uroki i styl życia pandarenów. Co ciekawe dowiemy się trochę również o ich historii i kuchni.

Najnowsza część losów Vol'jin'a jest już dostępna w sprzedaży na stronie Empik. Sugerowana cena detaliczna wynosi 39,99 zł, natomiast obecnie trwa promocja, w której książkę można kupić za cenę 29,99 zł. Odbiór w salonach w całej Polsce jest darmowy.