World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy - nowa książka już 28 lipca

Już 28 lipca nakładem wydawnictwa Insignis pojawi się kolejna część z serii Blizzard Legends - książka „World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy”. Ile będzie kosztować i gdzie kupimy ją w przedsprzedaży?

World of Warcraft: Vol'jin: Cienie Hordy to kolejna książka z serii Blizzard Legends. Fantastyka napisana przez Michaela A. Stackpole zadebiutuje w naszym kraju w połowie wakacji. Oficjalna premiera odbędzie się w środę - 28 lipca 2021 roku.

World of Warcraft: Vol'jin: Cienie Hordy

World of Warcraft: Vol'jin: Cienie Hordy

Najnowsze wydanie przedstawia losy Vol’jin'a - wodza plemienia Mrocznych Włóczni, któremu został narzucony odpoczynek w pandareńskim klasztorze mnichów Szado-Pan.

Zobacz również:

  • Diablo 4 - główny reżyser zwolniony. Czy to opóźni premierę?
  • World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy - książka już w sprzedaży

Vol’jin , który miał zginąć został przywrócony w klasztorze Szado-Pan jako przeciwieństwo znajdującego się w murach rannego wojownika Przymierza. Wydarzenie to zmieniło życie Vol’jin'a, który musiał nauczyć się żyć na nowo oraz zrozumieć styl życia swoich gospodarzy.

Zwolnione tempo akcji w książce World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy pozwala poznać dokładniej głównych bohaterów, a także uroki i styl życia pandarenów. Co ciekawe dowiemy się trochę również o ich historii i kuchni.

Najnowsza książka z serii World of Warcraft pojawi się w Polsce 28 lipca 2021 roku nakładem wydawnictwa Insignis. Jeżeli nie chcesz czekać na premierę możesz nabyć ją przedpremierowo w sklepie Empik. Sugerowana cena detaliczna wynosi 39,99 zł, ale do czasu oficjalnego wydania skorzystamy z 10% zniżki. Odbiór w salonach w całej Polsce jest darmowy.