World of Warcraft: Wrath of the Lich King już 13 listopada

Blizzard Entertainment ogłosił oficjalną datę premiery drugiego dodatku do World of Warcraft, czyli Wrath of the Lich King. Wiadomo już, że rozszerzenie trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Meksyku, Argentynie i Chile dokładnie 13 listopada bieżącego roku. W kolejnych dniach gra zawita również w inne rejony świata.

Blizzard ogłosił wreszcie oficjalną datę premiery jednej z najbardziej oczekiwanych gier świata - World of Warcraft: Wrath of the Lich King. Wiadomo już, że tytuł trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Meksyku, Argentynie i Chile dokładnie 13 listopada bieżącego roku. Dokładnie 14 listopada gra zawita do Nowej Zelandii, Australii, Singapuru, Malezji i Tajlandii. 18 listopada trafi również na półki sklepowe w Korei, Tajwanie, Hong-Kongu oraz Macau. Data premiery w Chinach zostanie podana w późniejszym terminie.

Wrath of the Lich King dostępna będzie zarówno w edycji standardowej, jak I specjalnej Edycji Kolekcjonerskiej. Wersja rozszerzona zawierać będzie album z grafikami, DVD z materiałami dotyczącymi powstawania gry, ekskluzywnym wirtualnym zwierzakiem, płytę ze ścieżką dźwiękową, podkładkę pod mysz z mapą Northrendu oraz karty do gry (pełen zestaw informacji o zawartości EK znajduje się pod tym adresem).

Rozszerzenie Wrath of the Lich King wprowadzi do świata WoW nowy kontynent - Northrend. Wraz z nim pojawią się nowe podziemia, wrogowie, przedmioty, zadania i wiele innych atrakcji. Dodatek zogniskuje fabułę gry na walce z Królem Liszem.

Najważniejsze zmiany jakie wprowadzi Wrath of the Lich King:

- Maksymalny poziom postaci podniesiony do 80. Nowe umiejętności, czary i talenty

- Nowa klasa dla weteranów - Rycerz Śmierci (Death Knight)

- Nowy kontynent, w tym miasta, podziemia, rajdy i inne

- Wprowadzenie broni oblężniczych oraz zniszczalnych budynków (w nowych lokacjach PvP)

- Dodatkowe możliwości personalizacji własnych postaci - fryzury, animacje tańca i inne

- Nowy rodzaj profesji, tzw. "Inscription professions"

- System osiągnięć

- Szybsze awansowanie postaci


Zobacz również