World of Warcraft: czwarte urodziny słynnego MMO

Dokładnie cztery lata temu Blizzard uruchomił pierwsze serwery gry World of Warcraft. Okazało się, że wydanie MMO osadzonego w świecie Warcrafta było strzałem w dziesiątkę. Tytuł ten, przyciągnął już przed monitory ponad 11 milionów graczy. Dla nich właśnie producent WoWa przygotował specjalne niespodzianki.

Dla każdego gracza jaki zaloguje się dziś do gry World of Warcraft Blizzard przygotował specjalną niespodziankę - pięknego, małego misia polarnego. Zwierzątko traktowane jest jedynie jako towarzysz, co oznacza, że nie może być w żaden sposób używane w walce.

World of Warcraft: czwarte urodziny słynnego MMO

Dodatkowo odblokuje się również specjalne osiągnięcie o nazwie "WoW's 4th Anniversary". Trzeba przyznać, że pomimo iż jest to bardzo skromny gest ze strony Blizzarda to reakcje graczy na ten drobny upominek są bardzo pozytywne.

Specjalna informacja dla tych, którzy nie przerywają swojej sesji z World of Warcraft od wczoraj: aby otrzymać specjalnego misia należy najpierw wylogować się z gry i zalogować ponownie (proces wylogowywania został szczegółowo opisany w instrukcji do gry).

Zobacz także:

Wrath of the Lich King bije pierwsze rekordy

Nocna premiera WoW: Wrath of the Lich King w siedzibie CDP