World of Warcraft - gadżet dla największych fanów po raz pierwszy w Polsce

Fani World of Warcraft mają ostatnio wyjątkowo sporo powodów do radości. Najpierw debiut dodatku Shadowlands, a teraz nadchodząca premiera gadżetu, który do tej pory był niedostępny dla sympatyków gry w Polsce.

World of Warcraft cieszy się Polsce ogromną popularnością. Nic zatem dziwnego, że oprócz samej gry, na rynku dostępne są również książki, albumy, figurki, gry planszowe i wiele innych gadżetów związanych z marką. Tym razem, nakładem wydawnictwa Insignis, możemy nabyć wyjątkowy gadżet, który jest dostępny w naszym kraju po raz pierwszy.

Mowa o kalendarzu ściennym z pięknymi ilustracjami prosto od artystów z Blizzard Entertainment. Oprócz dopracowanej wizualnie szaty graficznej, gadżet ten zawiera niespodziankę dla zapalonych graczy World of Warcraft. Otóż, poza informacjami o tradycyjnych świętach, kalendarz ten przypomina nam również o najważniejszych, sezonowych wydarzeniach w samej grze.

Kalendarz World of Warcraft na rok 2021 możecie już teraz zamawiać w przedsprzedaży, m.in. tutaj. Jeśli zdecydujecie się na zakup przed premierą, to zapłacicie za niego jedynie 39,90 zł.

wow shadowlands kalendarz

Może to być idealny prezent dla fana WoW-a. Szczególnie, że wielu graczy powróciło do gry za sprawą dodatku Shadowlands, którego recenzję możecie przeczytać tutaj.

Zobacz również: Biedronka - wielka wyprzedaż gier na PS4, Xbox One i PC